W jaki sposób ozdobić mieszkanie

, , Możliwość komentowania W jaki sposób ozdobić mieszkanie została wyłączona


Badania naukowe dowodzą, iż kolory mają na człowieka bardzo duży oddziaływanie. Poczytałam nieco na ten problem oraz odszukałam, iż również sypialnia, jak i pokój w którym się uczę nie są przystosowane do swoich zasadniczych zagadnień. Stąd także uradziłam się na odnowienie. Przemalowałam wszelkie wnętrza: te w których odpowczywam na miłe kolory, natomiast te w których pracuje na energiczne. Moim kłopotem stały się jednakże dodatki do domu?

Dokąd odkryć tanie i odpowiednie dekoracje domu? – zadawałam sobie to pytanie co chwila. Frapowałam się w którym stylu zaaranżować swoje mieszkanie? Nowomodnym? Klasycznym? Zachęcać się dalekim wschodem, czy też rodzimym prostym stylem?


Postanowiłam się na ustępstwo i poczęłam dekoracje domu. Sypialnia w tej chwili robi wrażenie na familiarnych. To co wyróżnia ją z innych to chińskie przysłowia wypisane na przeciw mojej głowy, oczywiście mandaryńskim alfabetem, podczas gdy wstaję codziennie rano, wielki czerwono – złoty wachlarz nad łóżkiem, niebanalna narzuta i niewiarygodnie wygodne poduszki. Klimatu dodają dodatkowo bambusowe meble. Salon urządziłam w stylu klasycznym, z wygodną, skórzaną sofą oraz dębową ławą w centrum. Łagodny kremowy kolor ścian emituje całemu wnętrzu posmak elegancji. Sekretariat jest moim rajem! Całość przemalowałam na czerwono by rychlej, wydajniej oraz energiczniej wykonywać pracę. Ekspedientka w sklepie, w którym odkrywały się meble oraz dodatki do domu, zaoferowała mi ciemne biurko oraz montaż szafek w takowym kolorze. A więc nie muszę się dręczyć o tysiące niemieszczących się nigdzie papierów. Mój problem pozostał rozwiązany dzięki ogromnej część szafek. Pokój gościnny jest za to zapchany statuetkami słoni, żyraf i innych rezydentów sawanny, a koc w cętki, dodaje wnętrzu drapieżnego uroku. Osoba, która budzi się w tym pomieszczeniu ma wrażenie iż jest na sawannie, szczególnie jak wstaje. Wówczas ma kompletny dzień na zachwycanie się na wspaniale wyposażony dom.