Perfekcyjne miejsce na urlop czarter jachtu – Czy to kosztowne przedsięwzięcie ? Moja opowieść z rehabilitacją

, , Możliwość komentowania Perfekcyjne miejsce na urlop czarter jachtu – Czy to kosztowne przedsięwzięcie ? Moja opowieść z rehabilitacją została wyłączona


Jeżdżąc na nartach, uległam wypadkowi i w każdym calu rozwaliłam sobie kolano. Konieczna była operacja, a jej następstwem miała być bardzo długa rehabilitacja. Zaczęłam zatem poszukiwać ośrodka, w jakim zdołałam ją przebyć, bowiem propozycja NFZ-u nie była najlepsza. Poza tym musiałabym nadzwyczaj długo czekać, a to byłoby niekorzystne dla mojego kolana i zdrowia.
Na początku zasięgnęłam wieści u kolegów, prosząc o polecenie miejsca. Przypuszczałam, że znacznej ilości z nich miało z tym styczność, a nawet jeśli nie oni indywidualnie, to niechybnie w każdej rodzinie trafi się jakaś rehabilitacja. Jak wiadomo, jest ona nader ważna przy wszelakiego rodzaju urazach i wypadkach, w związku z tym jakiekolwiek informacje powinnam pozyskać. Rzeczywiście, zaopatrzyłam się w parę adresów i telefonów, a w następnej kolejności zaczęłam odwiedzić poszczególne ośrodki.
Błyskawicznie okazało się, że mimo tegoż, że chciałam zapłacić za pomoc, i tak musiałabym długo czekać na swoją kolej. Najwyraźniej rehabilitacja to coś, co wybiera wielu Polaków. Na razie zatem nie rezerwowałam sobie nigdzie miejsca, tylko szukałam dalej, licząc na to, że być może odnajdę coś w jakichś ośrodkach na peryferiach mojegp miasta. Rzeczywiście okazało się, że udało mi się wyszukać sensowne miejsce, z dogodnymi terminami, skutkiem tego niezwłocznie się tam zapisałam.


Okazało się, że rehabilitacja to proces nie tylko długi, ale też niesamowicie bolesny. Mimo że terapeuci byli naprawdę delikatni i pomocni, to niejeden raz ćwiczenia kończyły się moimi łzami, wskutek tego zaczęłam powątpiewać w sens jakiejkolwiek pracy nad sobą. Terapeuci troskliwie tłumaczyli mi, że tak prawdopodobnie może być na początku i że to się zmieni, ale ja marzyłam o tym, iżby ta rehabilitacja ostatecznie się skończyła. Miałam odczucie, że są to tortury.
Ale w końcu rzeczywiście zakończyłam ten cały trudny proces i nawet ja sama widziałam, że rehabilitacja przekazała znakomite wyniki.


Jeżeli szukasz pomocy związanej z rechabilitacją rekomendujemy: ból kręgosłupa kraków