Nowoczesny hotel

, , Możliwość komentowania Nowoczesny hotel została wyłączona

Zapowiadały się nasze pierwsze Walentynki od kiedy jesteśmy po ślubie. Wprawdzie w dalszym ciągu miech czasu do Walentynek, lecz w tym momencie rozmyślałam na ten problem od jakiegoś okresu. Nie mogłam doczekać się tego terminu. Przeczuwałam, iż to będzie wyjątkowy weekend. Mój niedawno upieczony małżonek z pewnością musiał wymyślić coś specjalnego, romantycznego i niecodziennego. Odliczałam dni do tego wydarzenia i byłam coraz wybitniej niecierpliwa. Postanowiłam nawet w najbliższy koniec tygodnia wybrać się do spa w mieście Karpacz, by wziąć się za siebie przed tym wielkim terminem. Z rozkoszą oddawałam się masażom relaksacyjnym i leniuchowałam w saunie. W trakcie ablucji błotnych frapowałam się co również wykoncypuje ten mój małżonek.

hotel all inclusive polska nocleg w górach spa karpacz

Spa w górach

Wiedział wszak, iż jestem marzycielką i przywiązuję nadzwyczaj wysoką rangę do tego rodzaju zdarzeń. Prawidłowo wiedział, iż nie może mnie rozczarować, jako że przed ślubem przyrzekał, iż wszystkie nasze wspólne Walentynki będą nadzwyczajne i unikalne. Przeczuwałam, iż ma już zajęty hotel all inclusive w niejakim gorącym położeniu. Być może w Hiszpanii, prawdopodobnie na Malcie? Cudownie byłoby choć przez chwilę poleżeć na namiętnej plaży. A może opracował nocleg w górach w niejakim luksusowym apartamencie do wypożyczenia? Prawdopodobnie w Alpach? Stale śniłam o owym, żeby przyuczyć się jechać na nartach. Być może polecimy kolejny raz do Vegas? Możliwości było niemało, a mąż był zagadkowy i nie chciał zdradzić rąbka tajemnicy.

hotel all inclusive polska

SPA w mieście Karpacz

Aczkolwiek po tylu wspólnych wspaniałych latach spędzonych z moim urzekającym lubym wiedziałam, że nieważne czy to będzie hotel all inclusive na Maderze, spa w najdroższym hotelu, lub nocleg w górach w lokalu z widokiem zapierającym oddech w biuście, to i otóż to będzie spektakularnie, gdyż zdołamy być wespół i nic nie jest w stanie zbałamucić nam właśnie tych chwil. Niech to nie będzie wyłącznie namiot przed naszym mieszkaniem, niczym to było w poprzednim roku.